kladné hodnocení klientů

Napsali o nás naši zákazníci

Někteří naši zákazníci nám poskytli reference a my se velmi rádi o ně s Vámi podělíme.

Každé toto hodnocení od zákazníka je vlastně vizitkou naší dobře odvedené práce a velmi si takových vyjádření ceníme.

Město Orlová

Na trhu s reklamními předměty je mnoho firem a jako každé město musíme dodržovat zákon a vnitřní směrnice. Vždy oslovujeme více firem, konkurence je veliká, nicméně s firmou Lookmix s.r.o. jsme velice spokojeni. Většinou si vybíráme reklamní předměty z katalogu a následně kontaktujeme jednatele zmiňované firmy s našimi požadavky (zaslání ceníku, domluva na potiscích, apod.). K dispozici je velký výběr reklamních předmětů a celkově služeb, které Lookmix nabízí. Výsledné produkty jsou moc hezké, potisky dobře zpracované. Domluva s panem Lojkem je výborná, je ochotný, když potřebujeme, vždy poradí, doručení předmětů v termínech (přepravní společností či osobní předání v sídle objednatele), komunikace na výborné úrovni (např. odpovědi dostáváme ještě v ten den, kdy se ptáme, což je velké plus). S firmou jsme spokojeni a není nic, co bychom vytkli. Doporučujeme.

Monika Szturcová
ekonom oddělení, inzerce a distribuce ON
kancelář starosty
Městský úřad Orlová

TIC ŽATEC

S firmou Lookmix jsme maximálně spokojené – jak s cenou, tak se službami. Zboží bylo dodáno rychle. Skvělá komunikace s firmou.
Eva Klasnová
kancelář úřadu / referent TIC Žatec

EWALS CARGO CARE

S firmou Lookmix jsem velice spokojeni. Pravidelně společnost oslovujeme, neboť víme, že nám vždy vyjde vstříc a vše dodá do stanoveného termínu. Dárky jsou krásně připravené. Je vidět, že to dělají s láskou.


Vendula Ripplová
marketing coordinator

Město TŘEBÍČ

S firmou Lookmix již spolupracujeme několik let a vždy jsme byli spokojeni jak se skvělou komunikací a ochotou poradit, tak s kvalitou zboží a velmi dobrými cenami. Vše proběhlo pokaždé podle našich představ. Tuto firmu můžeme vřele doporučit.

Marcela Havlíčková
odbor kanceláře vedení města

Obec HUKVALDY

Obec Hukvaldy byla s Vaším přístupem velmi spokojená, zvlášť oceňujeme pomoc při výběru reklamních předmětů a vstřícnost při zpracování objednávky a rychlost dodání.
Ing. Ivana Hrčková
místostarostka obce

GRIMO BOZP s r.o.

Skvělá komunikace. Osobní přístup. Rychlé dodání.


Jolanta Hrycková
vedení společnosti

T&T-trade CZ, s r.o.

Společnost od založení funguje na 100%, všechny požadavky jsou okamžitě řešeny. Zvláště bych chtěla poděkovat za vstřícné, milé a profesionální jednání jednatele společnosti i jeho zaměstnanců.Martina Dvořáková
ekonomka

Město KOPŘIVNICE

Firmu Lookmix mohu jen doporučit. Jsou to vstřícní, profesionální a ochotní lidé, s kterými se velmi příjemně komunikuje. Obdivuji schopnost opravdu rychle reagovat na každý náš nový požadavek. Oceňuji lidskost, nevtíravost a přesvědčování, že jsou lepší a levnější než ostatní, což mě u jiných firem vždy odradí. 

DiS. Blanka Dostálová
asistentka místostarostů

Město ŠUMPERK

Se společností Lookmix jsme již několikrát spolupracovali k celkové spokojenosti. Komunikace s jednatelem byla perfektní a musím ocenit i krátkou dobu dodání objednaného zboží.DiS. Antonín Linet
referent oddělení kultury a vnějších vztahů coordinator

CS21 NEXTNET, s r.o.

Se společností Lookmix spolupracujeme již několik let, jsme naprosto spokojeni. V dnešní době je pro nás důležitá flexibilita při zpracování objednávek i přístup k nám jako k zákazníkovi, vždy bylo v případě Loomixu splněno dokonale.  Určitě budeme spolupracovat i nadále, nemáme důvod hledat jinde


Mgr. Jiří Čončka
jednatel společnosti


Velmi přivítáme, když nám pošlete hodnocení našich webových stránek.